Kendi çatımız altında bulunan  grafik, tasarım,CNC kalıp atölyesi,paketleme ve üretim bölümlerimiz ile plastik ambalaj sanayi içerisinde yer almaktayız.Uzun yıllara dayanan piyasa deneyimlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalite-fiyat-zaman unsurlarının dengesi  ile cevap verebilmekteyiz.Ürünleri için özel tasarım ambalaj ürünleri talep eden kurumsal müşterilerimiz ile bir arada çalışmaktayız.
   
Tasarım :
İçine konacak ürünün satış şekline uygun , müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenen plastik ürünlerin tasarım ve dizaynları grafikerimiz tarafından yapılmaktadır.
     
Kalıp İmalat :
Kendi kalıp atölyemizde cnc tezgahlarında kalıp çalışması yapılmakta, gerekli olduğu hallerde numune kalıp çalışması ile müşterimizin istekleri tam olarak belirlenmektedir.
     

Örnek Çalışması :
Numune veya nihayi kalıp çalışmaları ile örnek baskılar alınmakta , müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kalıp üzerindeki son revizyonlar gerçekleştirilmektedir.Ayrıca nihayi ürün için malzeme kalınlıklarıda bu aşamada belirlenmektedir.


     
İmalat :  
Belirlenen niteliklere uygun mamul üretimi gerçekleşmektedir.
   
 
Sevkiyat  :  
Üretimden çıkan ürünler belirli standartlar çerçevesinde , her türlü yol şartından etkilenmeden kullanıcısına ulaştırılacak nitelikte paketlenerek sevk edilmektedir